1500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

İade Koşulları

İnternet Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişlerde (hijyen sebebi ile çoraplar hariç), ürünü kullanmamak ve etiketlerini koparmamak koşulu ile 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Paketinizin içinden çıkan e-arşiv faturanızı iade edeceğiniz ürün ile birlikte bize kargolamalısınız. (Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.)


İadeniz sonucunda sipariş tutarınız 1500 TL'nin altına düştüyse ya da tüm ürünleri iade ettiyseniz '1500₺ üzeri kargo ücretsiz' kampanyası geçersiz olacak ve iade tutarınızdan 69,90 TL kargo ücreti düşülmüş şekilde iadeniz hesabınıza yansıyacaktır. 

 

İadelerde anlaşmalı kargomuz olan Yurtiçi Kargo ile gönderim yaptığınızda kargo bedeli tarafımızca karşılanmaktadır. Yurtiçi Kargo'ya 110 560 5640 sözleşme kodumuzu söyleyip tarafımıza ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Adres bilgilerimiz kargo sisteminde kayıtlıdır. Farklı kargo şirketlerinden gönderim yapacaksanız kargo bedelini karşılamanız gerekmektedir. Aksi takdirde tarafımıza ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

İade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 7 iş günü içinde hesabınıza ödeme talimatı verilecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre (peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre gerçekleşmektedir. Bankanız ile anlaşmanıza bağlı olarak talimatını verdiğimiz iadenin size ulaşması biz talimat verdikten sonraki 1-10 gün arasında değişiklik gösterebilir. Ziraat Bankası kartı ile yapılan alışverişlerde bu süre 30 güne kadar uzayabilmektedir.

 

Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

 

Havale ya da kapıda ödeme ile ödeme yaptıysanız, e arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade bölümüne, hesabın ait olduğu kişinin adı ve soyadı ve IBAN bilgisinin (TR ile başlayan 26 haneli hesap numarası) yazılması yeterli olacaktır. Ürünle birlikte bize göndereceğiniz hesaba yine en geç 7 iş günü içinde satın almış olduğunuz ürün bedeli yatırılacaktır. İadenizin kartınıza yansıma süresi ise tamamen bankanız ile sizin anlaşmanıza bağlı olarak değişmektedir. Genellikle tarafımızdan iade talimatı verildikten sonraki 1-10 gün içinde ödemeniz kartınıza yansır. Ziraat Bankası kartından yapılan alışverişlerde iade süresi nadiren 30 güne kadar uzayabilmektedir.

Önemli Not: Yurt dışına gönderilen ürünler, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde tarafımıza sorunsuz bir şekilde ulaştırılırsa iadesi mümkündür. İadeler yalnızca Türkiye'de bulunan bankalardaki hesaplarınıza gönderilebilir. Yurt dışı bankalarına eft yapılmamaktadır. 14 gün içinde tarafımıza ulaşmayan paketlerin iadesi kesinlikle yapılmayacaktır. Yurt dışı iadelerinde kargo bedeli ise size aittir. Kargo ücreti tarafımıza yansıtılan paketler kabul edilmez.

 
Başka kargo firmasi ile iade yapacaksanız; aşağıdaki adrese TEE MİMARLIK MÜHENDİSLİK adına gönderim sağlayabilirsiniz.

 

ADRES: Yeşiltepe Mah. Uluyol Cad. No:94A  Erenler / Sakarya


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/kusurlu olması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde info@miomakids.com dan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün, stokta mevcut ise yenisi ile değiştirilecektir. Kusurlu ürünün iadesinde tüm kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır. Yine Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı şekilde gönderim yapmalısınız. Ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iadesi yapılmaz. Ürünün bu süre zarfında stoklarda tükenmesi durumunda ise iadeniz en geç 3 gün içinde yapılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.